„Ferăstrău vertical Makita 4329” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Aspirator integrat Bosch GDE 18V-16
556,20 lei
Bosch – Găurire fără praf cu GBH 18V-26 + GBH 18V-26 F
| Compatibil cu | GBH 18V-24 C, GBH 18V-26, GBH 18V-26 F, GBH 18V-28 C, GBH 18V-28 CF |
| Diametru max. de găurire | 16 mm |
| Adâncime de găurire maximă | 100 mm |
SKU: 1600A0051M
Categorii: Accesorii și consumabile, Scule electrice
Etichete: ciocan rotopercutor, rotopercutor Bosch, SDS max
Descriere
BOSCH
- Pentru un lucru curat: aproape că nu mai este necesară curăţenia ulterioară
- Manevrare ușoară: Racordare comodă la polizoare unghiulare și aspiratoare de praf
- Funcționează cu multe polizoare unghiulare Bosch cu diametrul de 230 mm
Detalii tehnice
| Compatibil cu | GBH 18V-24 C, GBH 18V-26, GBH 18V-26 F, GBH 18V-28 C, GBH 18V-28 CF |
| Diametru max. de găurire | 16 mm |
| Adâncime de găurire maximă | 100 mm |
| Greutate | 1 kg |
| Dimensiuni sculă (lăţime) | 87 mm |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 369 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 229 mm |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Alimentare | cablu |
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Aspirator integrat Bosch GDE 18V-16”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.








Recenzii
Nu există recenzii până acum.