Aspirator integrat Bosch GDE 28 D
242,05 lei
Bosch – Aspiratorul integrat cu greutate redusă şi mecanism de curăţare a filtrului
| Compatibil cu | GBH 18V-28 DC |
| Diametru max. de găurire | 28 mm |
| Adâncime de găurire maximă | 100 mm |
SKU: 1600A021BH
Categorii: Accesorii și consumabile, Scule electrice
Etichete: ciocan rotopercutor, rotopercutor Bosch, SDS max
Descriere
BOSCH
Detalii tehnice
| Compatibil cu | GBH 18V-28 DC |
| Diametru max. de găurire | 28 mm |
| Adâncime de găurire maximă | 100 mm |
| Greutate | 1 kg |
| Dimensiuni sculă (lăţime) | 80 mm |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 425 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 191 mm |
| Lungime maximă burghiu | 265 mm |
| Brand Line | RBH – PRO HEAVY DUTY |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Alimentare | cablu |
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Aspirator integrat Bosch GDE 28 D”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.









Recenzii
Nu există recenzii până acum.