Descriere
Date tehnice
| Puterea motorului | 1.200 W |
| Moment de torsiune | 13 Nm |
| Lăţime de tăiere | 32 cm |
| Sistem de tăiere | Cuţite de seceră |
| Volum colectare iarbă | 31 l |
| Înălţime de tăiere | 25 – 65 mm |
| Reglarea înălţimii de tăiere | de 3 ori, pe axă |
| Tip mâner | Standard |
| Dimensiuni sculă (L x l x Î) | 1170 x 360 x 910 mm |
| Subdiviziune categorie de produse | Maşină de tuns iarba |
| Nivel de zgomot | Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră 75 dB(A); nivel putere sonoră 92 dB(A). Incertitudine K= 1 dB. |
| Dimensiuni ambalaj (lungime) | 600 mm |
| Dimensiuni ambalaj (lăţime) | 390 mm |
| Dimensiuni ambalaj (înălţime) | 275 mm |
| Dimensiuni ambalaj (L x l x Î) | 600 x 390 x 275 mm |
Funcții
| Motor Powerdrive | ✓ |
| Pieptene de gazon | ✓ |
| Mâner de transport integrat | ✓ |
| Protecţie la suprasarcină motor | ✓ |
Informații privind zgomotul/vibrațiile
| Nivel presiune sonoră | 75 dB(A) |
| Nivel putere sonoră | 92 dB(A) |
| Incertitudine K | 1 dB |
Informații suplimentare
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Alimentare curte | cablu |
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Bosch Masina de tuns iarba EasyRotak 32”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.









Recenzii
Nu există recenzii până acum.