„Polizor de banc 150 mm Makita GB602” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Descriere
BOSCH
Date tehnice
| Nivel zgomot | Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră 95,5 dB(A); nivel putere sonoră 103,5 dB(A). Incertitudine K= 3 dB. |
| Tensiune, electrică | 230 V |
| Sistem de prindere | M14 |
| Nivel presiune sonoră | 95.5 dB(A) |
| Nivel putere sonoră | 103.5 dB(A) |
| Incertitudine K | 3 dB |
| Putere nominală | 1.400 W |
| Turaţie la mers în gol, treapta a 1-a | 480 rot/min |
| Turaţie la mersul în gol | 480 / 750 rot/min |
| Greutate | 4,2 kg |
| Dimensiuni sculă (lăţime) | 202 mm |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 321 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 343 mm |
| Moment de rotaţie, max. | 10,0 / 7,0 Nm |
| Diametru max. paletă agitatoare | 140 mm |
| Rând marcă | RBP – Pro |
Informații suplimentare
| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Alimentare | cablu |
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |








