„Mașină de înșurubat Makita FS4000” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Descriere
BOSCH
Date tehnice
| Putere nominală | 1.200 W |
| Turaţie la mers în gol, treapta a 1-a | 1.000 rot/min |
| Turaţie la mersul în gol | 1.000 rot/min |
| Greutate | 5,3 kg |
| Dimensiuni sculă (lăţime) | 375 mm |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 312 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 195 mm |
| Moment de rotaţie, max. | 12,0 Nm |
| Turaţie nominală | – 620 rot/min |
| Tensiune, electrică | 230 V |
| Sistem de prindere | Ax |
| Rând marcă | RBH – PRO HEAVY DUTY |
Informații privind zgomotele/vibrațiile
| Nivel presiune sonoră | 91 dB(A) |
| Nivel putere sonoră | 102 dB(A) |
| Incertitudine K | 3 dB |
| Nivel zgomot | Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră 91 dB(A); nivel putere sonoră 102 dB(A). Incertitudine K= 3 dB. |
Informații suplimentare
| Greutate | 6 kg |
|---|---|
| Alimentare | cablu |
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |








