Acasa Magazin Scule electrice Mașini de găurit BOSCH GSR 185-Li Masina de gaurit/insurubat cu acumulator
„Mașină găurit și înșurubat Makita DF 0300” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
BOSCH GSR 185-Li Masina de gaurit/insurubat cu acumulator
810,00 lei
GSR 185-Li
- Manevrare şi utilizare uşoară datorită designului compact
- Motorul fără perii cu eficienţă ridicată oferă un timp de lucru îndelungat şi durabilitate sporită a sculei
SKU: 06019K3000
Categorii: Mașini de găurit, Mașini de înșurubat, Scule electrice
Etichete: Bosch, masina de gaurit, masina insurubat
Articole cumpărate deseori împreună
- Bosch 2xGBA18V + GAL1880CV Set 2 acumulatori Li-Ion, 18V, 5Ah + Încărcător rapid de 8Ah912,58 lei
Descriere
Date tehnice GSR 185-Li
| Cuplu (de înşurubare în condiţii uşoare/grele/max.) | 21/50/- Nm |
| Turaţie la mersul în gol treapta 1-a/a 2-a | 0 – 500 / 0 – 1.900 rot/min |
| Tip acumulatori | Litiu-ion |
| Domeniu de strângere, minim/maxim | 1,5 / 13 mm |
| Greutate excl. acumulator | 0.93 kg |
| Trepte ale momentului de torsiune | 1 |
| Dimensiuni sculă (lăţime) | 54 mm |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 162 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 229 mm |
| Capacitate acumulator | 2,0 Ah |
| Greutate incl. acumulator | 1,30 kg |
Diametrul de găurire
| Diam. de găurire în lemn, maxim | 35 mm |
Diametru şuruburi
| Diam. maxim şuruburi | 10 mm |
Informaţii privind zgomotele/vibraţiile
| Nivel zgomot | Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră dB(A); nivel putere sonoră dB(A). Incertitudine K= dB. |
Pachetul conține:
- 2 x acumulator GBA 18V 2.0Ah cod de comandă piesă de schimb 1 617 B00 0BJ
- Valiză profesională
- Încărcător GAL 18V-20 Professional cod de comandă piesă de schimb 1 617 S01 6KJ
Informații suplimentare
| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Brand | Bosch |
| Alimentare | acumulator |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 1 an |
Fii primul care adaugi o recenzie la „BOSCH GSR 185-Li Masina de gaurit/insurubat cu acumulator”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.