Descriere
BOSCH
Beneficii:
- Calitatea frezării întotdeauna sub control
- Tăiere rapidă
- Utilizare confortabilă
Date tehnice
| Putere nominală | 550 W |
| Turaţie la mersul în gol | 33.000 rot/min |
| Greutate | 1,4 kg |
| Diametre bucşă elastică compatibilă | 6 mm |
| Dimensiuni sculă (lăţime) | 90 mm |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 90 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 188 mm |
Informații privind zgomotele/vibrațiile
| Nivel zgomot | Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră dB(A); nivel putere sonoră dB(A). Incertitudine K= dB. |
Informații suplimentare
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Alimentare | cablu |
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |








