„Mașină de înșurubat cu impact Makita TD0101F” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Descriere
BOSCH
Informații privind zgomotele/vibrațiile
| Nivel zgomot | Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră 85 dB(A); nivel putere sonoră 96 dB(A). Incertitudine K= 3 dB. |
| Dimensiuni sculă (lăţime) | 138 mm |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 405 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 309 mm |
| Tensiunea acumulatorului | 18,0 V |
| Nivel presiune sonoră | 85 dB(A) |
| Nivel putere sonoră | 96 dB(A) |
| Incertitudine K | 3 dB |
| Unghi înclinare | 0 ° |
| Ø cuie | 2,7 – 3 mm |
| Lungime cuie | 13 – 40 mm |
| Tip de cuie/capse | Ştift |
| Greutate excl. acumulator | 4.1 kg |
| Capacitate magazie | 22 Buc. |
| BITURBO | Nu |
| Rând marcă | RBH – PRO HEAVY DUTY |
!Nu include acumulator!
Informații suplimentare
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Alimentare | acumulator |
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
| Pachet | Fără acumulatori + Fără încărcător, 2 x acumulatori ProCORE18V 4.0Ah + Încărcător rapid GAL 18V-40 Professional |








