Descriere
BOSCH
Date tehnice
| Material prelucrabil | Oţel până la 400 N/mm² la 1,6 mm |
| Raza minimă | 35 mm |
| Număr de curse, sarcină | 4.000 curse/min |
| Număr de curse de mers în gol | 5.200 curse/min |
| Greutate | 1,7 kg |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 254 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 70 mm |
| Capacitate de tăiere în oţel (400 N/mm²), maximă | 1,6 mm |
| Capacitate de tăiere în oţel (600 N/mm²), maximă | 1,2 mm |
| Capacitate de tăiere în oţel (800 N/mm²), maximă | 0,7 mm |
| Capacitate de tăiere în aluminiu (200 N/mm²), maximă | 2,2 mm |
| Tensiunea | 230 V |
| Dimensiuni sculă (lăţime) | 142 mm |
Specificaţii tehnice electrice
| Putere nominală | 750 W |
| Putere utilă | 400 W |
Informaţii privind zgomotele/vibraţiile
| Nivel presiune sonoră | 87 dB(A) |
| Nivel putere sonoră | 98 dB(A) |
| Incertitudine K | 3 dB |
| Nivel zgomot | Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră 87 dB(A); nivel putere sonoră 98 dB(A). Incertitudine K= 3 dB. |
Set de livrare
| 1 lamă superioară şi una inferioară foarfecă pentru tablă 2 608 635 243 | ✓ |
| Cheie hexagonală WAF 3 cod de comandă piesă de schimb 1 907 950 004 | ✓ |
Informații suplimentare
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Alimentare | cablu |
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |









