Descriere
BOSCH
Beneficii:
- Limitatoarele unghiulare de metal robuste, cu scale gradate şi puncte de divizare ştanţate permit reglaje precise pentru îmbinări bine ajustate
- 670 W pentru o putere optimă la realizarea de îmbinări de rame, de colţ, longitudinale şi transversale
- Reglare fără scule a adâncimii de frezare pentru adaptare rapidă la grosimea materialului
Date tehnice
| Adâncime de tăiere, max. | 22 mm |
| Turaţie la mersul în gol | 9.000 rot/min |
| Diametru alezaj freză de profilare | 22,0 mm |
| Diametru freză de profilare | 105 mm |
| Putere nominală | 670 W |
| Greutate | 2,9 kg |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 365 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 165 mm |
| Rând marcă |
Informații privind zgomotele/vibrațiile
| Nivel presiune sonoră | 87 dB(A) |
| Nivel putere sonoră | 98 dB(A) |
| Incertitudine K | 3 dB |
| Nivel zgomot | Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră 87 dB(A); nivel putere sonoră 98 dB(A). Incertitudine K= 3 dB. |
Informații suplimentare
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Alimentare | cablu |
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
| Pachet | Geantă de transport, L-BOXX |






