„Polizor de banc 150 mm Makita GB602” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Masina de lustruit Bosch GPO 14 CE
1.014,15 lei
- Bună manevrabilitate datorită mânerului ergonomic softgrip
- Sculă electrică compactă cu o greutate de numai 2,5 kg pentru o utilizare plăcută
- Motor puternic de 1.400 W cu pornire lină pentru prelucrarea fără efort a suprafeţelor mari
SKU: 0601389000
Categorii: Polizoare, Scule electrice
Etichete: Bosch, masina de lustruit, masina de lustruit Bosch
Descriere
BOSCH
Date tehnice
| Putere nominală | 1.400 W |
| Turaţie la mersul în gol | 750 – 3.000 rot/min |
| Putere utilă | 800 W |
| Arbore de şlefuit | M14 |
| Placă de şlefuire din cauciuc, diametru | 180 mm |
| Diam. perie-oală | 100 mm |
| Diam.-oală de şlefuit | 180 mm |
| Diam. burete de lustruit | 160 mm |
| Diam. perie de suprafaţe | 175 mm |
| Greutate | 2,5 kg |
| Tensiune, electrică | 230 V |
| Dimensiuni sculă (lăţime) | 180 mm |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 440 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 185 mm |
Informaţii privind zgomotele/vibraţiile
| Nivel presiune sonoră | 91 dB(A) |
| Nivel putere sonoră | 102 dB(A) |
| Incertitudine K | 3 dB |
| Nivel zgomot | Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră 91 dB(A); nivel putere sonoră 102 dB(A). Incertitudine K= 3 dB. |
Set de livrare: Mâner D număr de piesă de schimb 1 619 P07 563, Mâner auxiliar număr de piesă de schimb 2 602 025 067
Informații suplimentare
| Greutate | 2,5 kg |
|---|---|
| Alimentare | cablu |
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |







