Masina de stantat Bosch GNA 3,5
4.247,05 lei
- Motor puternic de 620 W
- Adecvată pentru tăiere fără torsiune de oţeluri aliate şi tablă din oţel inoxidabil
- Se poate lucra simplu după schiţă şi şablon
Disponibil pentru precomandă
Compară produsul
SKU: 0601533103
Categorii: Mașini de tăiat și ștanțat, Polizoare, Scule electrice
Etichete: Bosch, masina de stantat, masina de stantat Bosch
Descriere
BOSCH
Date tehnice
| Material prelucrabil | Oţel până la 400 N/mm² la 3,5 mm |
| Făgaş tăiere | 6 mm |
| Găurire iniţială pentru decupaje interioare | 41 mm |
| Raza minimă | 70 mm |
| Număr de curse, sarcină | 670 curse/min |
| Număr de curse de mers în gol | 1.000 curse/min |
| Greutate | 3,5 kg |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 292 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 117 mm |
| Capacitate de tăiere în oţel (400 N/mm²), maximă | 3,5 mm |
| Capacitate de tăiere în oţel (600 N/mm²), maximă | 2,4 mm |
| Capacitate de tăiere în oţel (800 N/mm²), maximă | 1,6 mm |
| Capacitate de tăiere în aluminiu (200 N/mm²), maximă | 4,0 mm |
Specificaţii tehnice electrice
| Putere nominală | 620 W |
| Putere utilă | 340 W |
Informaţii privind zgomotele/vibraţiile
| Nivel presiune sonoră | 85 dB(A) |
| Nivel putere sonoră | 96 dB(A) |
| Incertitudine K | 3 dB |
| Nivel zgomot | Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră 85 dB(A); nivel putere sonoră 96 dB(A). Incertitudine K= 3 dB. |
Set de livrare
| Cheie hexagonală WAF 4 1 907 950 005 | ✓ |
| Clemă de fixare 2 607 001 190 | ✓ |
| Matriţă 2 608 639 026 | ✓ |
| Mâner suplimentar 2 602 025 075 | ✓ |
| Ştanţă 2 608 639 025 | ✓ |
Informații suplimentare
| Greutate | 3,5 kg |
|---|---|
| Alimentare | cablu |
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |






