„Disc diamantat segmentat MAXON MSZ125C” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Descriere
BOSCH
Detalii tehnice
| Ø găurire | 350 mm |
| Lungime de lucru, ax Z | 550 mm |
| Lungimea coloanei | 955 mm |
| Cursa de găurire | 580 mm |
| Tip de fixare | înşurubat |
| Greutate | 12,6 kg |
| Dimensiuni sculă (lăţime) | 323 mm |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 389 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 955 mm |
| Rând marcă | RBH – PRO HEAVY DUTY |
Informații suplimentare
| Greutate | 13 kg |
|---|---|
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Suport de gaurit Bosch GCR 350”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.








Recenzii
Nu există recenzii până acum.