Masina de stantat Bosch GNA 75-16
2.007,70 lei
- Formă constructivă subţire, îngustă, pentru manevrare optimă
- Maşina de ştanţat puternică şi uşor de manevrat pentru decupări de orice fel
- Se poate lucra simplu după schiţă şi şablon
Disponibil pentru precomandă
Compară produsul
SKU: 0601529400
Categorii: Mașini de tăiat și ștanțat, Polizoare, Scule electrice
Etichete: Bosch, masina de stantat, masina de stantat Bosch
Descriere
BOSCH
Date tehnice
| Material prelucrabil | Oţel până la 400 N/mm² la 1,6 mm |
| Făgaş tăiere | 5 mm |
| Găurire iniţială pentru decupaje interioare | 21 mm |
| Raza minimă | 40 mm |
| Număr de curse, sarcină | 2.100 curse/min |
| Număr de curse de mers în gol | 2.600 curse/min |
| Greutate | 1,8 kg |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 290 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 70 mm |
| Capacitate de tăiere în oţel (400 N/mm²), maximă | 1,6 mm |
| Capacitate de tăiere în oţel (600 N/mm²), maximă | 1,0 mm |
| Capacitate de tăiere în oţel (800 N/mm²), maximă | 0,7 mm |
| Capacitate de tăiere în aluminiu (200 N/mm²), maximă | 2,0 mm |
| Tensiunea | 230 V |
| Dimensiuni sculă (lăţime) | 142 mm |
Specificaţii tehnice electrice
| Putere nominală | 750 W |
| Putere utilă | 400 W |
Informaţii privind zgomotele/vibraţiile
| Nivel presiune sonoră | 90 dB(A) |
| Nivel putere sonoră | 101 dB(A) |
| Incertitudine K | 3 dB |
| Nivel zgomot | Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră 90 dB(A); nivel putere sonoră 101 dB(A). Incertitudine K= 3 dB. |
Set de livrare
| Matriţă 2 608 639 028 | ✓ |
| Ştanţă 2 608 639 027 | ✓ |
Informații suplimentare
| Greutate | 1,8 kg |
|---|---|
| Alimentare | cablu |
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |








