Polizor de banc cu doua discuri abrazive Bosch GBG 60-20
1.081,00 lei
- Motor puternic, de 600 W cu inducţie
- Carcasa robustă din aluminiu turnat sub presiune, cu rulmenţi cu bile încapsulaţi, protejează motorul împotriva prafului, asigurând o funcţionare de lungă durată a acestuia
- Include suporturi reglabile fără cheie pentru piese de prelucrat, apărători din oţel şi capace de protecţie împotriva scânteilor
SKU: 060127A400
Categorii: Polizoare, Scule electrice
Etichete: Bosch, polizor Bosch, polizor de banc
Descriere
Bosch
Date tehnice
| Diam. discuri de şlefuit | 200 mm |
| Turaţie la mersul în gol | 3.600 rot/min |
| Lăţimi ale discului de şlefuire | 25 mm |
| Orificiu disc de şlefuire | 32 mm |
| Granulaţie | 24 60 |
| Putere nominală | 600 W |
| Greutate | 15,0 kg |
| Dimensiuni sculă (lăţime) | 230 mm |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 370 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 260 mm |
Informaţii privind zgomotele/vibraţiile
| Nivel presiune sonoră | 70 dB(A) |
| Nivel putere sonoră | 80 dB(A) |
| Incertitudine K | 3 dB |
| Nivel zgomot | Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră 70 dB(A); nivel putere sonoră 80 dB(A). Incertitudine K= 3 dB. |
Set de livrare
| Granulaţie normală discuri de şlefuit gran. 24 | ✓ |
| Granulaţie normală discuri de şlefuit gran. 60 | ✓ |
Informații suplimentare
| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Alimentare | cablu |
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |









