Descriere
BOSCH
Detalii tehnice
| Diametru roată (circumferinţă) | 389,1 mm (1,22 m) |
| Valoare de măsurare maximă | 9999.99 m |
| Mâner | pliabil |
| Material | Oţel |
| Precizia de măsurare | ± 5 cm/100 m |
| Greutate | 3,3 kg |
Informații suplimentare
| Greutate | 4 kg |
|---|---|
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Roata de masurare Bosch GWM 40”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Produse din aceeași categorie
Telemetru cu laser Bosch GLM 50-27 CG
978,00 lei – 1.056,00 leiInterval de prețuri: 978,00 lei până la 1.056,00 leiOpțiuniDetector Bosch Wallscanner D-tect 120
1.213,00 lei – 1.547,00 leiInterval de prețuri: 1.213,00 lei până la 1.547,00 leiOpțiuniDetector Scaner pentru ziduri Bosch D-tect 200 C
3.059,00 lei – 3.393,00 leiInterval de prețuri: 3.059,00 lei până la 3.393,00 leiOpțiuni









Recenzii
Nu există recenzii până acum.