Detector Bosch Wallscanner D-tect 120
1.213,00 lei – 1.547,00 leiInterval de prețuri: 1.213,00 lei până la 1.547,00 lei
Bosch – Scaner radar intuitiv pentru aproape toate materialele
| Adâncime de detectare maximă | 120 mm |
| Tehnologie radar Bosch | da |
| Obiecte detectabile | metale magnetice (de ex. fier) metale nemagnetice (de ex. cupru) cabluri sub tensiune cabluri scoase de sub tensiune ţevi din plastic umplute cu apă substructuri de lemn |
Descriere
BOSCH
Detalii tehnice
| Tensiunea acumulatorului | 12,0 V |
| Tehnologie radar Bosch | da |
| Obiecte detectabile | metale magnetice (de ex. fier) metale nemagnetice (de ex. cupru) cabluri sub tensiune cabluri scoase de sub tensiune ţevi din plastic umplute cu apă substructuri de lemn |
| Adâncime de detectare maximă | 120 mm |
| Adâncime de detectare, metal magnetic, max. | 120 mm |
| Adâncime de detectare, metal nemagnetic, max. | 120 mm |
| Adâncime de detectare, cabluri sub tensiune, max. | 60 mm |
| Adâncime de detectare, substructuri de lemn, max. | 38 mm |
| Precizie | ± 10 mm* (*plus deviere în funcţie de utilizare) |
| Vizualizări | Vizualizare punct |
| Tipuri de ziduri | Beton Gips-carton Universal |
| Identificare material | Cablu sub tensiune |
| Alimentare curent electric | 12 V litiu-ion sau 4 acumulatori de 1,5 V LR6 (AA) |
| Deconectare automată, aprox. | 5 minute |
| Greutate, aprox. | 0.5 kg |
| Funcţie suplimentară | Dual Power (10,8 V/4 x 1,5 V LR6 AA); Centre finder cu afişaj al direcţiei obiectului |
Informații suplimentare
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
| Pachet | Cu L-BOXX + 1 x acumulator GBA 12V 2.0Ah + Încărcător rapid GAL 12V-40 Professional + Card Quickstart, Cu 4 baterii 1,5 V LR6 (AA) + Adaptor acumulatori alcalini AA1, Cu L-BOXX + Card Quickstart |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Detector Bosch Wallscanner D-tect 120”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Produse din aceeași categorie
Camera termica Bosch GTC 400 C
4.779,00 lei – 4.944,00 leiInterval de prețuri: 4.779,00 lei până la 4.944,00 leiOpțiuniTelemetru cu laser Bosch GLM 50-27 CG
978,00 lei – 1.056,00 leiInterval de prețuri: 978,00 lei până la 1.056,00 leiOpțiuni










Recenzii
Nu există recenzii până acum.