Descriere
BOSCH
Beneficii pentru utilizatori
- Ideală pentru şantiere dificile datorită protecţiei împotriva prafului, a apei şi a altor lichide
Detalii tehnice
| Greutate, aprox. | 0,080 kg |
| Adecvat pentru | GLL 80-33 G, GLL 20-22 G |
| Dimensiuni sculă (lăţime) | 17 mm |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 47 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 79 mm |
| Tip de acumulator | Li-Ion |
| Tensiunea acumulatorului | 3,7 V |
| Capacitate acumulator | 3 Ah |
| Conexiune de încărcare USB | USB-C® |
| Timp de încărcare 80% | < 110 min (cu sursă de alimentare de 5 V 2 A) |
| Timp de încărcare 100% | < 210 min (cu sursă de alimentare de 5 V 2 A) |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Acumulator Bosch BA 3.7V 3.0Ah XL”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Produse din aceeași categorie
Telemetru cu laser Bosch GLM 50-27 CG
978,00 lei – 1.056,00 leiInterval de prețuri: 978,00 lei până la 1.056,00 leiOpțiuniCamera termica Bosch GTC 600 C
6.829,00 lei – 7.065,00 leiInterval de prețuri: 6.829,00 lei până la 7.065,00 leiOpțiuniDetector Scaner pentru ziduri Bosch D-tect 200 C
3.059,00 lei – 3.393,00 leiInterval de prețuri: 3.059,00 lei până la 3.393,00 leiOpțiuni










Recenzii
Nu există recenzii până acum.