Bosch GDE 125 EA-T
324,45 lei
Bosch – Tăierea pietrei, aproape lipsită de praf, cu polizoare unghiulare mici
SKU: 1600A003DJ
Categorii: Accesorii și consumabile, Scule electrice
Etichete: ciocan rotopercutor, rotopercutor Bosch, SDS max
Descriere
BOSCH
- Pentru un lucru curat: aproape că nu mai este necesară curăţenia ulterioară
- Manevrare ușoară: Racordare comodă la polizoare unghiulare și aspiratoare de praf
- Funcționează cu multe polizoare unghiulare Bosch cu diametrul de 230 mm
Detalii tehnice
| Adecvate pentru diametrul discului de tăiere | 125 mm |
| Adâncime de tăiere maximă | ~ 25 mm |
| Compatibil cu | GWX …-125; GWX 18V -… (Ø 125 mm); GWS 9-125; GWS 11-125 – GWS 19-125; GWS 1000 – GWS 1400; GWS 18V-10 (Ø 125 mm); GWS 18V-15 (Ø 125 mm); GWS 18V-125 |
| Greutate | 0 kg |
| Tipul de compatibilitate al apărătorii de protecţie | Apărătoare cu blocare fără scule |
| Dimensiuni sculă (lăţime) | 123 mm |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 175 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 144 mm |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Alimentare | cablu |
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Bosch GDE 125 EA-T”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.