Bosch Masina de tuns iarba ROTAK18V-34
880,00 lei – 2.479,00 leiInterval de prețuri: 880,00 lei până la 2.479,00 lei
Maşină de tuns iarba puternică, 3-în-1, cu lamă de 34 cm pentru gazoane de dimensiuni mici şi medii
| Tensiunea acumulatorului | 18,0 V |
| Lăţime de tăiere | 34 cm |
| Înălţime de tăiere | 25 – 65 mm |
SKU: Nu se aplică
Categorii: Curte și grădină, Mașini de tuns gazon
Etichete: acumulator, Bosch, gradina, ingrijire gazon, masina de tuns gazon Bosch
Descriere
Descriere
| Subdiviziune categorie de produse | Maşină de tuns iarba cu acumulator |
| Greutate excl. acumulator | 11,20 kg |
| Nivel de zgomot | Valorile măsurate pentru zgomot au fost determinate conform 2000/14/CE. Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră 82 dB(A); nivel putere sonoră 91 dB(A). Incertitudine K= 3 dB. |
| Dimensiuni ambalaj (lungime) | 650 mm |
| Dimensiuni ambalaj (lăţime) | 340 mm |
| Dimensiuni ambalaj (înălţime) | 400 mm |
| Dimensiuni ambalaj (L x l x Î) | 650 x 340 x 400 mm |
Date tehnice
| Tensiunea acumulatorului | 18,0 V |
| Compatibilitate acumulator | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Recomandare acumulator | >= 4,0 Ah |
| Suprafaţă de gazon recomandată, max. | 200 m² |
| Lăţime de tăiere | 34 cm |
| Sistem de tăiere | Cuţite de seceră |
| Volum colectare iarbă | 35 l |
| Înălţime de tăiere | 25 – 65 mm |
| Reglarea înălţimii de tăiere | de 5 ori, central |
| Tip mâner | Pliabil |
| Dimensiuni sculă (L x l x Î) | 1200 x 410 x 1015 mm |
Informaţii privind zgomotul/vibraţiile
| Nivel presiune sonoră | 82 dB(A) |
| Nivel putere sonoră | 91 dB(A) |
| Incertitudine K | 3 dB |
Informații suplimentare
| Greutate | 11,2 kg |
|---|---|
| Alimentare curte | acumulator |
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
| Pachet | 1 x acumulator PBA 18V 4.0Ah 1 607 A35 1CNh + Încărcător AL 18V-44, Fără acumulator + fără încărcător |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Bosch Masina de tuns iarba ROTAK18V-34”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.












Recenzii
Nu există recenzii până acum.