Bosch Masina de tuns iarba UniversalRotak 37
732,00 lei
Pentru tundere uşoară, fără dureri de spate – rezultate excelente, chiar şi pe margini
| Puterea motorului | 1.400 W |
| Lăţime de tăiere | 37 cm |
| Înălţime de tăiere | 25 – 70 mm |
SKU: 06008A6500
Categorii: Curte și grădină, Mașini de tuns gazon
Etichete: acumulator, Bosch, gradina, ingrijire gazon, masina de tuns gazon Bosch
Descriere
Date tehnice
| Puterea motorului | 1.400 W |
| Lăţime de tăiere | 37 cm |
| Sistem de tăiere | Cuţite de seceră |
| Volum colectare iarbă | 40 l |
| Înălţime de tăiere | 25 – 70 mm |
| Reglarea înălţimii de tăiere | de 5 ori, central |
| Tip mâner | „Ergoflex-System“ |
| Dimensiuni sculă (L x l x Î) | 1340 x 370 x 1060 mm |
| Subdiviziune categorie de produse | Maşină de tuns iarba |
| Nivel de zgomot | Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră 75 dB(A); nivel putere sonoră 93 dB(A). Incertitudine K= 1,5 dB. |
| Dimensiuni ambalaj (lungime) | 640 mm |
| Dimensiuni ambalaj (lăţime) | 410 mm |
| Dimensiuni ambalaj (înălţime) | 385 mm |
| Dimensiuni ambalaj (L x l x Î) | 640 x 410 x 385 mm |
Funcții
| Motor Powerdrive | ✓ |
| Pieptene de gazon | ✓ |
| Mâner de transport integrat | ✓ |
| Protecţie la suprasarcină motor | ✓ |
Informaţii privind zgomotul/vibraţiile
| Nivel presiune sonoră | 75 dB(A) |
| Nivel putere sonoră | 93 dB(A) |
| Incertitudine K | 1.5 dB |
Informații suplimentare
| Greutate | 12 kg |
|---|---|
| Alimentare curte | cablu |
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Bosch Masina de tuns iarba UniversalRotak 37”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.