Detector Scaner pentru ziduri Bosch D-tect 200 C
3.059,00 lei – 3.393,00 leiInterval de prețuri: 3.059,00 lei până la 3.393,00 lei
Bosch – Scaner pentru ziduri pentru rezultate de excepţie: performanţe superioare şi documentare uşoară
| Adâncime de detectare maximă | 200 mm |
| Tehnologie radar Bosch | da |
| Obiecte detectabile | metale magnetice (de ex. fier) metale nemagnetice (de ex. cupru) cabluri sub tensiune cabluri scoase de sub tensiune Ţevi din plastic goale ţevi din plastic umplute cu apă substructuri de lemn |
Descriere
BOSCH
Detalii tehnice
| Tensiunea acumulatorului | 12,0 V |
| Tehnologie radar Bosch | da |
| Obiecte detectabile | metale magnetice (de ex. fier) metale nemagnetice (de ex. cupru) cabluri sub tensiune cabluri scoase de sub tensiune Ţevi din plastic goale ţevi din plastic umplute cu apă substructuri de lemn |
| Adâncime de detectare maximă | 200 mm |
| Adâncime de detectare, beton uscat, max. | 200 mm |
| Adâncime de detectare, beton proaspăt, max. | 60 mm |
| Adâncime de detectare, alte tipuri de ziduri, max. | 80 mm |
| Adâncime de detectare, substructuri de lemn, max. | 38 mm |
| Precizie | ± 5 mm* (*plus deviere în funcţie de utilizare) |
| Vizualizări | Vizualizare obiect Vizualizare punct Vizualizare semnal 2D Vizualizare semnal |
| Tipuri de ziduri | Cărămidă/Universal Beton Gips-carton Încălzire prin pardoseală Beton tânăr Carotaj orizontal cărămidă Carotare verticală cărămidă |
| Protecţie împotriva prafului şi a stropilor de apă | IP 5X |
| Documentaţie prin | USB-C Card SD |
| Actualizabilă | da |
| Identificare material | Cablu sub tensiune Metal magnetic Metal nemagnetic Material nemetalic |
| Alimentare curent electric | Acumulator 12 V litiu-ion 4 x 1,5 V LR6 (AA) 4 acumulatori de 1,2 V HR06 (AA) |
| Greutate, aprox. | 0.7 kg |
| Funcţie suplimentară | Detectarea scurgerilor, măsurarea distanţei |
Informații suplimentare
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
| Pachet | Cu 4 baterii 1,5 V LR6 (AA) + Adaptor de acumulator + Set accesorii, Cu L-BOXX + 1 x acumulator GBA 12V 2.0Ah + Încărcător rapid GAL 12V-40 Professional + Curea de mână, Cu L-BOXX + Curea de mână |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Detector Scaner pentru ziduri Bosch D-tect 200 C”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.









Recenzii
Nu există recenzii până acum.