„Mașină de înșurubat Makita FS4000” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Foarfeca pentru tabla cu acumulator Bosch GSC 18V-16 E
1.990,00 lei – 2.855,00 leiInterval de prețuri: 1.990,00 lei până la 2.855,00 lei
- Tăiere puternică în metal cu o performanţă egală cu cea a sculelor de 700 W cu alimentare cu cablu, datorită tehnologiei extrem de eficiente a motorului fără perii
- Design de calitate, tehnologia cu motor fără perii
Descriere
Bosch
Date tehnice
| Greutate excl. acumulator | 1.6 kg |
| Capacitate de tăiere în oţel (800 N/mm²), maximă | 0.7 mm |
| Capacitate de tăiere în oţel (600 N/mm²), maximă | 1.2 mm |
| Capacitate de tăiere în oţel (400 N/mm²), maximă | 1,6 mm |
| Capacitate de tăiere în aluminiu (200 N/mm²), maximă | 2,2 mm |
| Dimensiuni sculă (lăţime) | 84 mm |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 285 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 148 mm |
| Greutate incl. acumulator | 3,0 kg |
| Capacitate acumulator | 12,0 Ah |
| Tensiunea acumulatorului | 18,0 V |
| BITURBO | Nu |
Specificaţii tehnice
| Număr de curse de mers în gol | 3.200 curse/min |
| Rază minimă a curbei | 20 mm |
Informaţii privind zgomotele/vibraţiile
| Nivel presiune sonoră | 77 dB(A) |
| Nivel putere sonoră | 88 dB(A) |
| Incertitudine K | 3 dB |
| Nivel zgomot | Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră 77 dB(A); nivel putere sonoră dB(A). Incertitudine K= 3 dB. |
Set de livrare
| în cutie din carton cu 1 lamă superioară şi 1 lamă inferioară pentru foarfecă pentru tablă (2 608 635 243)
|
în L-BOXX 136 cu 2 acumulatori litiu-ion de 4,0 Ah ProCORE18V, 1 lamă superioară şi 1 lamă inferioară pentru foarfeca pentru tablă (2 608 635 243)
|
|
| 1 lamă superioară şi una inferioară foarfecă pentru tablă 2 608 635 243 |
✓ | ✓ |
| 2 x acumulatori ProCORE18V 4.0Ah 1 600 A01 6GB |
✓ | |
| Cutie carton | ✓ | |
| L-BOXX 136 1 600 A01 2G0 |
✓ | |
| Încărcător rapid GAL 18V-40 Professional 1 600 A01 9RJ |
✓ |
Informații suplimentare
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Alimentare | acumulator |
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
| Pachet | în cutie din carton cu 1 lamă superioară şi 1 lamă inferioară pentru foarfecă pentru tablă (2 608 635 243), în L-BOXX 136 cu 2 acumulatori litiu-ion de 4,0 Ah ProCORE18V, 1 lamă superioară şi 1 lamă inferioară pentru foarfeca pentru tablă (2 608 635 243) |








