„Ferăstrău vertical Makita 4329” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Descriere
Bosch
Date tehnice
| Capacitate de tăiere în oţel (800 N/mm²), maximă | 0.6 mm |
| Capacitate de tăiere în oţel (600 N/mm²), maximă | 0.8 mm |
| Capacitate de tăiere în oţel (400 N/mm²), maximă | 1,3 mm |
| Capacitate de tăiere în aluminiu (200 N/mm²), maximă | 2,0 mm |
| Dimensiuni sculă (lăţime) | 60 mm |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 256 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 131 mm |
| Greutate incl. acumulator | 1,4 kg |
| Capacitate acumulator | 2,0 Ah |
Specificaţii tehnice
| Număr de curse de mers în gol | 3.600 curse/min |
| Tensiunea acumulatorului | 12,0 V |
| Rază minimă a curbei | 15 mm |
Informaţii privind zgomotele/vibraţiile
| Nivel presiune sonoră | 69 dB(A) |
| Nivel putere sonoră | 80 dB(A) |
| Incertitudine K | 3 dB |
| Nivel zgomot | Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră 69 dB(A); nivel putere sonoră 80 dB(A). Incertitudine K= 3 dB. |
Set de livrare
| 1 lamă superioară şi una inferioară foarfecă pentru tablă 2 608 635 243 |
✓ |
| 1/1 inserţie L-BOXX sculă electrică şi încărcător 1 600 A00 2V0 |
✓ |
| 2 x acumulatori GBA 12V 2.0Ah 1 600 Z00 02X |
✓ |
| Cheie hexagonală | ✓ |
| L-BOXX 102 1 600 A01 2FZ |
✓ |
| Încărcător rapid GAL 12V-40 Professional 1 600 A01 9R3 |
✓ |
Informații suplimentare
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Alimentare | acumulator |
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |








