„Polizor de banc 150 mm Makita GB602” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Descriere
BOSCH
Date tehnice
| Material prelucrabil | Oţel până la 400 N/mm² la 2,8 mm |
| Raza minimă | 38 mm |
| Număr de curse, sarcină | 1.500 curse/min |
| Număr de curse de mers în gol | 2.400 curse/min |
| Greutate | 2,7 kg |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 292 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 205 mm |
| Capacitate de tăiere în oţel (400 N/mm²), maximă | 2,8 mm |
| Capacitate de tăiere în oţel (600 N/mm²), maximă | 2,2 mm |
| Capacitate de tăiere în oţel (800 N/mm²), maximă | 1,9 mm |
| Capacitate de tăiere în aluminiu (200 N/mm²), maximă | 3,5 mm |
Specificaţii tehnice electrice
| Putere nominală | 500 W |
| Putere utilă | 270 W |
Informaţii privind zgomotele/vibraţiile
| Nivel presiune sonoră | 79 dB(A) |
| Nivel putere sonoră | 90 dB(A) |
| Incertitudine K | 3 dB |
| Nivel zgomot | Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră 79 dB(A); nivel putere sonoră 90 dB(A). Incertitudine K= 3 dB. |
Set de livrare
| 1 set lame foarfecă pentru tablă 2 607 010 025 |
✓ |
| Cheie hexagonală WAF 2,5 cod de comandă piesă de schimb 1 907 950 003 |
✓ |
| Cheie hexagonală WAF 5 cod de comandă piesă de schimb 1 907 950 006 |
✓ |
| Indicator de aliniere număr de piesă de schimb 2 607 970 001 |
✓ |
Informații suplimentare
| Greutate | 2,7 kg |
|---|---|
| Alimentare | cablu |
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |







