Descriere
BOSCH
Beneficii:
- Eficienţă sporită datorită funcţiei de turaţie constantă şi performanţei excelente a motorului
- Ideal pentru utilizarea cu lemn tare, lemn de esenţă moale, MDF sau placaj
- Funcţia de turaţie constantă asigură cea mai mare eficienţă de tăiere din clasa sa
- Designul cu pătrundere directă în material reduce la minimum posibilitatea de pătrundere a prafului şi previne producerea blocajelor pentru mai mult de 10.000 de utilizări
- Opţiuni flexibile pentru schimbarea rapidă şi uşoară a capetelor: se utilizează chei sau blocarea axului
Date tehnice
| Sistem de prindere | 6 – 8,0 mm |
| Turaţie la mersul în gol | 11.000 – 28.000 rot/min |
| Diametru freză de profilare | 40 mm |
| Cursa maximă a frezei | 55 mm |
| Putere nominală | 1.300 W |
| Greutate | 3,5 kg |
| Dimensiuni sculă (lăţime) | 152 mm |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 272 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 277 mm |
Informații privind zgomotele/vibrațiile
| Nivel presiune sonoră | 86 dB(A) |
| Nivel putere sonoră | 97 dB(A) |
| Incertitudine K | 3 dB |
| Nivel zgomot | Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră 86 dB(A); nivel putere sonoră 97 dB(A). Incertitudine K= 3 dB. |
!Nu conține acumulator!
Informații suplimentare
| Greutate | 4 kg |
|---|---|
| Alimentare | acumulator |
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |







