Acasa Magazin Scule electrice Mașini de găurit cu percuție Masina de gaurit cu percutie Bosch GSB 162-2 RE
„Slefuitor cu excentric Bosch GEX 125-1 AE” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Masina de gaurit cu percutie Bosch GSB 162-2 RE
2.713,00 lei
Bosch – Puternic pentru orice utilizare – chiar pentru găurirea uscată cu diamant
| Putere nominală | 1.500 W |
| Diam. de găurire în cărămidă | 162 / 82 mm |
| Diam. de găurire în lemn | 50 / 32 mm |
SKU: 060118B000
Categorii: Mașini de găurit cu percuție, Scule electrice
Etichete: Bosch, masina de gaurit, masina de gaurit Bosch, masina de găurit cu percutie
Descriere
BOSCH
Detalii tehnice
| Putere nominală | 1.500 W |
| Turaţie la mers în gol, treapta a 1-a | 0 – 750 rot/min |
| Turaţie la mersul în gol, treapta a 2-a | 1.800 rot/min |
| Putere utilă | 840 W |
| Greutate | 4.8 kg |
| Turaţie nominală | 555 / 1.300 rot/min |
| Moment de rotaţie nominal | 17,0 / 5,0 Nm |
| Filet de racordare arbore portburghiu | 5/8″-16 UNF |
| Domeniu de strângere, minim/maxim | 3 – 16 mm |
| Dimensiuni sculă (lăţime) | 97 mm |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 464 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 175 mm |
| Număr percuţii la turaţia la mersul în gol | 0 – 12.750 / 30.600 rot/min |
| Tensiune, electrică | 230 V |
| Sistem de prindere | 5/8″-16 UNF |
| Rând marcă | RBH – PRO HEAVY DUTY |
Domeniu de găurire
| Diam. de găurire în lemn | 50 / 32 mm |
| Diam. de găurire în oţel | 20 / 14 mm |
| Diam. de găurire în cărămidă | 162 / 82 mm |
Informații privind zgomotul/vibrațiile
| Nivel zgomot | Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră 92 dB(A); nivel putere sonoră 103 dB(A). Incertitudine K= 5 dB. |
Informații suplimentare
| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Masina de gaurit cu percutie Bosch GSB 162-2 RE”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.









Recenzii
Nu există recenzii până acum.