Nivela laser cu puncte Bosch GPL 3 G
885,80 lei
Bosch – Nivelă laser cu 3 puncte robustă şi compactă cu puncte laser verzi de înaltă vizibilitate
| Domeniu de lucru | până la 30 m |
| Precizie de nivelare | ± 0,35 mm/m* (cu excepţia punctului laser inferior); ± 0,7 mm/m* (punct laser inferior) (*plus deviere în funcţie de utilizare) |
| Domeniu de autonivelare | ± 4° |
Disponibil pentru precomandă
Compară produsul
SKU: 0601066N00
Categorii: Nivele automate, Tehnică măsurare
Etichete: Bosch, masurare, nivele optice
Descriere
BOSCH
Detalii tehnice
| Diodă laser | < 1 mW, 500 – 540 nm |
| Temperatura de funcţionare | -10 – 45 °C |
| Temperatura de depozitare | -20 – 70 °C |
| Clasa laser | 2 |
| Domeniu de lucru, valoare | 30 m |
| Domeniu de lucru | până la 30 m |
| Precizie de nivelare | ± 0,35 mm/m* (cu excepţia punctului laser inferior); ± 0,7 mm/m* (punct laser inferior) (*plus deviere în funcţie de utilizare) |
| Domeniu de autonivelare | ± 4° |
| Timpul de nivelare | 4 s |
| Protecţie împotriva prafului şi a stropilor de apă | IP 65 |
| Alimentare curent electric | 2 x 1,5 V LR6 (AA) |
| Durată de funcţionare, maximă | 8 h |
| Filet prindere pe stativ | 1/4″ |
| Greutate, aprox. | 0.35 kg |
| Proiecţie laser | 3 puncte |
Informații suplimentare
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Nivela laser cu puncte Bosch GPL 3 G”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Produse din aceeași categorie
Termodetector Bosch GIS 1000 C
1.704,00 lei – 2.038,00 leiInterval de prețuri: 1.704,00 lei până la 2.038,00 leiOpțiuniTelemetru cu laser Bosch GLM 50-27 CG
978,00 lei – 1.056,00 leiInterval de prețuri: 978,00 lei până la 1.056,00 leiOpțiuni










Recenzii
Nu există recenzii până acum.