„Bosch Ferastrau tip sabie GSA 1300 PCE” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Polizor unghiular Bosch GWS 750-125
293,44 lei
Putere înaltă, capacitate de suprasarcină şi protecţie îmbunătăţită împotriva prafului datorită orificiilor de admisie a aerului din partea posterioară a sculei. Motor puternic de 1.700 W, dimensiune semnificativ mai mică a mânerului, KickBack Control, Restart Protection şi mâner lateral cu sistem Vibration Control pentru o protecţie sporită a utilizatorului
SKU: 0601394001
Categorii: Polizoare, Scule electrice
Etichete: polizor, polizor Bosch, polizor unghiular
Descriere
Bosch
Date tehnice
| Putere nominală | 750 W |
| Turaţie la mersul în gol | 11.000 rot/min |
| Arbore de şlefuit | M14 |
| Mâner principal | Butoi |
| Diam.discuri | 125 mm |
| Dimensiuni sculă (lăţime) | 73 mm |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 270 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 100 mm |
| Greutate | 1,8 kg |
| Comutator | Comutator care poate fi blocat |
| Tensiune, electrică | 230 V |
| Putere utilă | 380 W |
Informaţii privind zgomotele/vibraţiile
| Nivel zgomot | Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră 91 dB(A); nivel putere sonoră 102 dB(A). Incertitudine K= 3 dB. |
Set de livrare
| Apărătoare | ✓ |
| Cheie pentru şplinturi | ✓ |
| Cutie carton | ✓ |
| Flanşă de prindere | ✓ |
| Mâner suplimentar | ✓ |
| Piuliţă de strângere | ✓ |
Informații suplimentare
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Alimentare | cablu |
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Polizor unghiular Bosch GWS 750-125”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.