„Nivela laser cu puncte Bosch GPL 5 G” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Descriere
BOSCH
Detalii tehnice
| Rază de acţiune | 300 m |
| Alimentare curent electric | 2 x 1,5 V LR6 (AA) |
| Protecţie împotriva prafului şi a stropilor de apă | IP 66 |
| Dimensiuni sculă (lăţime) | 80 mm |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 158 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 34 mm |
| Precizie de măsurare (fină/grosieră) | ± 1 mm, ± 2 mm, ± 3 mm, ± 5 mm, ± 7 mm, ± 10 mm |
| Tip de receptor | Nivele cu laser rotative |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Receptor laser Bosch LR 45 G”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Produse din aceeași categorie
-
Camera termica Bosch GTC 600 C
6.829,00 lei – 7.065,00 leiInterval de prețuri: 6.829,00 lei până la 7.065,00 leiOpțiuni -
Camera termica Bosch GTC 400 C
4.779,00 lei – 4.944,00 leiInterval de prețuri: 4.779,00 lei până la 4.944,00 leiOpțiuni










Recenzii
Nu există recenzii până acum.