„Nivela optica Bosch GOL 20 G” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Receptor laser Bosch LR 6
315,18 lei
Bosch – Receptor laser simplu de operat, într-un design compact
| Rază de acţiune | 5 – X m (Interval de funcţionare maxim pentru utilizarea receptorului laser în conformitate cu instrucţiunile de utilizare ale nivelei laser cu linii Bosch sau nivelei laser cu puncte şi linii Bosch utilizate) |
| Alimentare curent electric | 2 x 1,5 V LR03 (AAA) |
| Protecţie împotriva prafului şi a stropilor de apă | IP 54 |
Descriere
BOSCH
Detalii tehnice
| Rază de acţiune | 5 – X m (Interval de funcţionare maxim pentru utilizarea receptorului laser în conformitate cu instrucţiunile de utilizare ale nivelei laser cu linii Bosch sau nivelei laser cu puncte şi linii Bosch utilizate) |
| Alimentare curent electric | 2 x 1,5 V LR03 (AAA) |
| Protecţie împotriva prafului şi a stropilor de apă | IP 54 |
| Greutate, aprox. | 0,120 kg |
| Dimensiuni sculă (lăţime) | 69 mm |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 123 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 28 mm |
| Precizie de măsurare (fină/grosieră) | ± 1 mm/± 3 mm |
| Tip de receptor | Nivele laser multifuncţionale şi nivele laser cu linii |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Receptor laser Bosch LR 6”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Produse din aceeași categorie
-
Nivela optica Bosch GOL 32 G
1.053,00 lei – 1.418,00 leiInterval de prețuri: 1.053,00 lei până la 1.418,00 leiOpțiuni -
Termodetector Bosch GIS 1000 C
1.704,00 lei – 2.038,00 leiInterval de prețuri: 1.704,00 lei până la 2.038,00 leiOpțiuni -
Telemetru cu laser Bosch GLM 50-27 CG
978,00 lei – 1.056,00 leiInterval de prețuri: 978,00 lei până la 1.056,00 leiOpțiuni









Recenzii
Nu există recenzii până acum.