Descriere
BOSCH
Detalii tehnice
| Rază de acţiune | 0 – 300 m |
| Alimentare curent electric | 2 x 1,5 V LR6 (AA) |
| Protecţie împotriva prafului şi a stropilor de apă | IP 67 |
| Greutate, aprox. | 0,380 kg |
| Dimensiuni sculă (lăţime) | 79 mm |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 175 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 33 mm |
| Precizie de măsurare (fină/grosieră) | ±0.5 mm, ±1mm, ±2mm, ±5mm, ±10mm |
| Tip de receptor | Nivele cu laser rotative |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Receptor laser Bosch LR 60”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Produse din aceeași categorie
Camera termica Bosch GTC 600 C
6.829,00 lei – 7.065,00 leiInterval de prețuri: 6.829,00 lei până la 7.065,00 leiOpțiuniNivela optica Bosch GOL 26 G
927,00 lei – 1.296,00 leiInterval de prețuri: 927,00 lei până la 1.296,00 leiOpțiuni









Recenzii
Nu există recenzii până acum.