Descriere
BOSCH
Detalii tehnice
| Diametru roată (circumferinţă) | 318,5 mm (1 m) |
| Valoare de măsurare maximă | 9999.9 m |
| Mâner | Mâner telescopic |
| Material | Aluminiu |
| Precizia de măsurare | ±1 dm/100 m |
| Greutate | 1,4 kg |
Informații suplimentare
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Roata de masurare Bosch GWM 32”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.









Recenzii
Nu există recenzii până acum.