„Nivela laser cu puncte Bosch GPL 3 G” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Descriere
BOSCH
Beneficii pentru utilizatori
- Execuţie robustă din aluminiu
- Funcţionalitate şi precizie prin nivelă sferică
Detalii tehnice
| Înălţime de lucru, până la | 165 cm |
| Înălţime de lucru | 107 – 165 cm |
| Greutate, aprox. | 5,5 kg |
| Filet stativ | 5/8″ |
Informații suplimentare
| Greutate | 6 kg |
|---|---|
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
| Pachet | Cu 4 baterii 1,5 V LR6 (AA) + Adaptor de acumulator, L-BOXX + 1 x acumulator GBA 12V 2.0Ah + Încărcător rapid GAL 12V-40 Professional, L-BOXX |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Stativ pentru constructii Bosch BT 170 HD”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Produse din aceeași categorie
-
Camera termica Bosch GTC 600 C
6.829,00 lei – 7.065,00 leiInterval de prețuri: 6.829,00 lei până la 7.065,00 leiOpțiuni -
Nivela optica Bosch GOL 26 G
927,00 lei – 1.296,00 leiInterval de prețuri: 927,00 lei până la 1.296,00 leiOpțiuni -
Termodetector Bosch GIS 1000 C
1.704,00 lei – 2.038,00 leiInterval de prețuri: 1.704,00 lei până la 2.038,00 leiOpțiuni







Recenzii
Nu există recenzii până acum.