Descriere
BOSCH
Detalii tehnice
| Diodă laser | 635 nm, < 1 mW |
| Domeniu de măsurare, până la | 40,00 m |
| Domeniu de măsurare | 0,15 – 40,00 m |
| Clasa laser | 2 |
| Precizie de măsurare, normal | ± 1,5 mmᵈ |
| Timp de măsurare | < 0,5 s |
| Timp de măsurare maxim | 4 s |
| Alimentare curent electric | 2 x 1,5 V LR03 (AAA) |
| Deconectare automată | 5 min |
| Greutate, aprox. | 0.09 kg |
| Unităţi de măsură | m/cm, ft/inch |
| Număr valori memorate | 10 |
| Protecţie împotriva prafului şi a stropilor de apă | IP 54 |
| Culoare laser | roşie |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Telemetru cu laser Bosch GLM 40”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Produse din aceeași categorie
Nivela optica Bosch GOL 26 G
927,00 lei – 1.296,00 leiInterval de prețuri: 927,00 lei până la 1.296,00 leiOpțiuni









Recenzii
Nu există recenzii până acum.