Trimmer de gazon Bosch EasyGrassCut 26
194,00 lei
Bosch – Pentru tundere uşoară – lăţime de tăiere de 26 cm pentru rezultate rapide
| Putere motor | 280 W |
| Diametru de tăiere (fir) | 26 cm |
| Greutate | 2 kg |
SKU: 06008C1J01
Categorii: Curte și grădină, Îngrijire gazon
Etichete: Bosch, gradina, ingrijire gazon
Descriere
BOSCH
Date tehnice
| Putere motor | 280 W |
| Diametru de tăiere (fir) | 26 cm |
| Viteză de tăiere | 12.500 rot/min |
| Bobină | 1,6 mm x 4 m |
| Dimensiuni sculă (L x l x Î) | 1160 x 280 x 320 mm |
| Greutate | 2,000 kg |
| Subdiviziune categorie de produse | Trimmer de gazon |
| Tensiunea | 230 V |
| Turaţie la mers în gol | 12.500 rot/min |
| Capacitate de încărcare fir bobină | 4 m |
| Greutate incl. ambalaj | 2,80 kg |
| Nivel de zgomot (versiune cuţit) | Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră dB(A); nivel putere sonoră dB(A). Incertitudine K= dB. |
| Dimensiuni ambalaj (lungime) | 470 mm |
| Dimensiuni ambalaj (lăţime) | 225 mm |
| Dimensiuni ambalaj (înălţime) | 130 mm |
| Dimensiuni ambalaj (L x l x Î) | 470 x 225 x 130 mm |
Informații privind zgomotele/vibrațiile
| Nivel de presiune sonoră (versiune fir) | 80 dB(A) |
| Nivel putere sonoră (versiune fir) | 91 dB(A) |
| Incertitudine K (versiune fir) | 1 dB |
| Nivel de zgomot (versiune fir) | Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră 80 dB(A); nivel putere sonoră 91 dB(A). Incertitudine K= 1 dB. |
Informații suplimentare
| Greutate | 2,8 kg |
|---|---|
| Alimentare curte | cablu |
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Trimmer de gazon Bosch EasyGrassCut 26”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.