Descriere
BOSCH
Detalii tehnice
| Rază de acţiune | 0 – 150 m |
| Alimentare curent electric | 1 baterie bloc 6LR61 de 9 V |
| Protecţie împotriva prafului şi a stropilor de apă | IP 65 |
| Greutate, aprox. | 0,250 kg |
| Precizie de măsurare (fină/grosieră) | ± 1 mm/± 3 mm |
| Tip de receptor | Nivele cu laser rotative |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Receptor laser Bosch LR 1G”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Produse din aceeași categorie
Camera termica Bosch GTC 400 C
4.779,00 lei – 4.944,00 leiInterval de prețuri: 4.779,00 lei până la 4.944,00 leiOpțiuni









Recenzii
Nu există recenzii până acum.