„Nivela optica Bosch GOL 20 G” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Descriere
BOSCH
Beneficii pentru utilizatori
- Ideală pentru şantiere dificile datorită protecţiei împotriva prafului, a apei şi a altor lichide
Detalii tehnice
| Greutate, aprox. | 0,500 kg |
| Adecvat pentru | GCL 12V-50-22 CG |
| Dimensiuni sculă (lăţime) | 92 mm |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 154 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 156 mm |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Accesoriu Bosch RM 20”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Produse din aceeași categorie
-
Nivela optica Bosch GOL 26 G
927,00 lei – 1.296,00 leiInterval de prețuri: 927,00 lei până la 1.296,00 leiOpțiuni -
Camera termica Bosch GTC 400 C
4.779,00 lei – 4.944,00 leiInterval de prețuri: 4.779,00 lei până la 4.944,00 leiOpțiuni -
Termodetector Bosch GIS 1000 C
1.704,00 lei – 2.038,00 leiInterval de prețuri: 1.704,00 lei până la 2.038,00 leiOpțiuni









Recenzii
Nu există recenzii până acum.