„Telemetru cu laser Bosch GLM 150-27 C” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Descriere
BOSCH
Beneficii pentru utilizatori
- Ideală pentru şantiere dificile datorită protecţiei împotriva prafului, a apei şi a altor lichide
Detalii tehnice
| Greutate, aprox. | 0,030 kg |
| Adecvat pentru | GLM 50-22, GLM 50-25 G, GLM 50-27 C, GLM 50-23 G, GLM 50-27 CG, GLL 50 G, GLL 12-22 G |
| Dimensiuni sculă (lăţime) | 42 mm |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 74 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 16 mm |
| Tip de acumulator | Li-Ion |
| Capacitate acumulator | 1 Ah |
| Conexiune de încărcare USB | USB-C® |
| Timp de încărcare 80% | < 110 min |
| Timp de încărcare 100% | < 195 min |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Acumulator Bosch BA 3.7V 1.0Ah A”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Produse din aceeași categorie
-
Termodetector Bosch GIS 1000 C
1.704,00 lei – 2.038,00 leiInterval de prețuri: 1.704,00 lei până la 2.038,00 leiOpțiuni -
Detector Bosch GMS 120-27
448,00 lei – 526,00 leiInterval de prețuri: 448,00 lei până la 526,00 leiOpțiuni -
Camera termica Bosch GTC 400 C
4.779,00 lei – 4.944,00 leiInterval de prețuri: 4.779,00 lei până la 4.944,00 leiOpțiuni









Recenzii
Nu există recenzii până acum.