Descriere
BOSCH
Date tehnice
| Putere nominală | 700 W |
| Putere de aspiraţie | 170 W |
| Debit maxim de aer (turbină) | 35 l/s |
| Vid maxim (turbină) | 240 mbari |
| Volum rezervor | 2 l |
| Dimensiuni sculă (L x l x Î) | 432 x 229 x 254 mm |
| Greutate | 4,300 kg |
| Subdiviziune categorie de produse | Aspirator cu funcţionare uscată |
| Greutate incl. ambalaj | 5,80 kg |
| Nivel de zgomot | Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră 73 dB(A); nivel putere sonoră dB(A). Incertitudine K= 3 dB. |
| Dimensiuni ambalaj (lungime) | 520 mm |
| Dimensiuni ambalaj (lăţime) | 260 mm |
| Dimensiuni ambalaj (înălţime) | 320 mm |
| Dimensiuni ambalaj (L x l x Î) | 520 x 260 x 320 mm |
Funcții
| Telecomandă automată | ✓ |
| Priză în partea superioară | ✓ |
Informații privind zgomotele/vibrațiile
| Nivel presiune sonoră | 73 dB(A) |
| Incertitudine K | 3 dB |
Informații suplimentare
| Greutate | 5,8 kg |
|---|---|
| Alimentare curte | cablu |
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Aspirator cu functionare uscata Bosch EasyVac 3”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.









Recenzii
Nu există recenzii până acum.