„Mașină de tuns gazon ProGARDEN S511VHY-T6, autopropulsată” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Bosch Masina de tuns iarba AdvancedRotak 44-750
1.298,00 lei
Maşină de tuns iarba puternică, cu alimentare cu cablu, pentru performanţe excelente de tăiere şi colectare a ierbii
| Puterea motorului | 1.800 W |
| Lăţime de tăiere | 44 cm |
| Înălţime de tăiere | 25 – 80 mm |
SKU: 06008B9J00
Categorii: Curte și grădină, Mașini de tuns gazon
Etichete: acumulator, Bosch, gradina, ingrijire gazon, masina de tuns gazon Bosch
Descriere
Date tehnice
| Puterea motorului | 1.800 W |
| Lăţime de tăiere | 44 cm |
| Sistem de tăiere | Cuţite de seceră |
| Volum colectare iarbă | 50 l |
| Înălţime de tăiere | 25 – 80 mm |
| Reglarea înălţimii de tăiere | de 7 ori |
| Tip mâner | „Sistem ErgoSlide” |
| Subdiviziune categorie de produse | Maşină de tuns iarba |
| Nivel de zgomot | Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră dB(A); nivel putere sonoră dB(A). Incertitudine K= dB. |
| Dimensiuni ambalaj (lungime) | 755 mm |
| Dimensiuni ambalaj (lăţime) | 490 mm |
| Dimensiuni ambalaj (înălţime) | 455 mm |
| Dimensiuni ambalaj (L x l x Î) | 755 x 490 x 455 mm |
Informații suplimentare
| Greutate | 17,9 kg |
|---|---|
| Alimentare curte | cablu |
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Bosch Masina de tuns iarba AdvancedRotak 44-750”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.