Acasa Magazin Tehnică măsurare Accesorii măsurări Camera pentru inspectie Bosch GIC 4/5 Imager 8,3 mm/1,5 m
„Nivela optica Bosch GOL 20 G” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Descriere
BOSCH
Beneficii pentru utilizatori
- Diametru mai îngust (8,3 mm) pentru un acces simplu în zone de inspecţie înguste
- Acceptă funcţii de orientare: indicator AutoUp (GIC 12V-5-27 C) / Up (GIC 12V-4-23 C)
- Ideală pentru şantiere dificile datorită protecţiei împotriva prafului, a apei şi a altor lichide
Detalii tehnice
| Compatibil cu | GIC 12V-5-27 C GIC 12V-4-23 C GIC 5-27 C GIC 4-23 C |
| Lungime cordon cameră | 150 cm |
| Diametru capul camerei | 8.3 mm |
| Rezoluţie cameră, px | 1280 x 720 px |
| Câmp vizibil | 75° |
| Distanţa de focalizare | 30–80 mm |
| Suporturi cu funcţie de orientare | da |
| Protecţie IP | IP67 |
| Protecţie suplimentară la imersie timp de 30 de minute | motorină benzină ulei de motor AdBlue® alcool etilic apă sărată (conţinut de sare în proporţie de 26,5%) |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Camera pentru inspectie Bosch GIC 4/5 Imager 8,3 mm/1,5 m”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Produse din aceeași categorie
-
Telemetru cu laser Bosch GLM 50-27 CG
978,00 lei – 1.056,00 leiInterval de prețuri: 978,00 lei până la 1.056,00 leiOpțiuni -
Camera termica Bosch GTC 400 C
4.779,00 lei – 4.944,00 leiInterval de prețuri: 4.779,00 lei până la 4.944,00 leiOpțiuni






Recenzii
Nu există recenzii până acum.