„Ferăstrău vertical Makita 4329” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Ferastrau pentru metal Bosch GCD 12 JL
3.283,00 lei
- Rezultate precise
- Sunt necesare mai puţine retuşuri
- Până la 100% fără scântei
SKU: 0601B28000
Categorii: Polizoare, Scule electrice
Etichete: Bosch, ferastrau metal, polizor, polizor Bosch
Descriere
BOSCH
Date tehnice
| Capacitate de tăiere dreptunghi la 0º | 158 x 80 mm |
| Capacitate de tăiere pătrat 0º | 100 x 100 mm |
| Capacitate de tăiere profil în L la 0º | 110 x 110 mm |
| Capacitate de tăiere dreptunghi, înclinare 45º | 85 x 85 mm |
| Capacitate de tăiere pătrat, înclinare 45º | 85 x 85 mm |
| Capacitate de tăiere profil în L, înclinare 45º | 85 x 85 mm |
| Dimensiuni sculă (lăţime x lungime x înălţime) | 517 x 327 x 383 mm |
| Turaţie la mersul în gol | 1.500 rot/min |
| Greutate | 20,0 kg |
| Putere nominală | 2.000 W |
| Tensiunea | 240 V |
Informaţii privind zgomotele/vibraţiile
| Nivel presiune sonoră | 100 dB(A) |
| Nivel putere sonoră | 113 dB(A) |
| Incertitudine K | 3 dB |
| Nivel zgomot | Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră 100 dB(A); nivel putere sonoră 113 dB(A). Incertitudine K= 3 dB. |
Set livrare: 1 pânză de ferăstrău circular, Expert for steel, 305 x 25,4 x 2,6 mm, 60 2 608 643 060
Informații suplimentare
| Greutate | 20 kg |
|---|---|
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
| Alimentare | cablu |







