„Ferăstrău vertical Makita 4329” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Polizor unghiular cu acumulator Bosch GWS 18V-11 S
771,00 lei – 1.849,00 leiInterval de prețuri: 771,00 lei până la 1.849,00 lei
- Performanţă polivalentă pentru versatilitate maximă la tăiere şi şlefuire
- Sculă multifuncţională versatilă cu design echilibrat pentru o gamă largă de aplicaţii
Descriere
Bosch
- Durabilitate excelentă datorită puterii de 1100 W cu capacitate de suprasarcină optimizată
- Îţi permite să lucrezi în mod optim cu multe materiale, alegând cu uşurinţă una din cele 6 trepte de viteză de pe selectorul rotativ
- Mai mult confort şi mai puţină oboseală asigurate de mânerul mai subţire cu amortizor de vibraţii
- Risc redus de accidentare în timpul lucrului datorită suitei complete de caracteristici de siguranţă
Date tehnice
| Nivel zgomot | Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră dB(A); nivel putere sonoră dB(A). Incertitudine K= 3 dB. |
| Dimensiuni sculă (lăţime) | 265 mm |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 325 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 118 mm |
| Tensiunea acumulatorului | 18,0 V |
| Turaţie la mersul în gol | 3.000 – 9.000 rot/min |
| Arbore de şlefuit | M14 |
| Orificiu, diam. | 22,2 mm |
| Greutate excl. acumulator | 1.7 kg |
| Diam.discuri | 125 mm |
| X-LOCK | Nu |
| BITURBO | Nu |
Set livrare
| cu apărătoare | în L-BOXX 136 cu apărătoare | în L-BOXX 136 cu mâner auxiliar și 2 acumulatori | în L-BOXX 136 cu mâner auxiliar și 1 acumulator | |
| 1 acumulator GBA 18V 5.0Ah 2 607 337 069 |
✓ | |||
| 2 acumulatori GBA 18V 5.0Ah 2 607 337 069 |
✓ | |||
| Apărătoare de protecţie 1 605 510 365 |
✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| Flanşă de prindere 1 605 703 099 |
✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| L-BOXX 136 1 600 A01 2G0 |
✓ | ✓ | ✓ | |
| Mâner auxiliar pentru controlul vibraţiilor 2 608 900 000 |
✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| Piuliţă cu fixare rapidă 2 608 000 684 |
✓ | ✓ | ✓ | ✓ |
| Încărcător rapid GAL 1880 CV Professional 2 607 225 921 |
✓ | ✓ |
Informații suplimentare
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Alimentare | acumulator |
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |










