Descriere
Bosch
- 3 trepte de turaţie pentru modul implicit, modul Bluetooth adaptabil pentru până la 6 setări individuale ale turaţiei
- Manevrabilitate superioară: Ajustări individuale ale setărilor de turaţie, cu interfaţă om-maşină şi Bluetooth Connectivity
- Sistem de frânare inteligent, KickBack Control, Drop Control, pornire lină şi Vibration Control
Date tehnice
| Turaţie la mersul în gol | 3.400 – 9.800 rot/min |
| Arbore de şlefuit | M14 |
| Orificiu, diam. | 22,2 mm |
| Greutate excl. acumulator | 2.3 kg |
| Dimensiuni sculă (lăţime) | 265 mm |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 330 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 119 mm |
| Tensiunea acumulatorului | 18,0 V |
| Greutate incl. acumulator | 3,2 kg |
| BITURBO | Da |
Dispozitive de lucru
| Diam.discuri | 125 mm |
Informaţii privind zgomotele/vibraţiile
| Nivel zgomot | Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră 92 dB(A); nivel putere sonoră 81 dB(A). Incertitudine K= 3 dB. |
Set livrare
| în L-BOXX 136 cu apărătoare
| în L-BOXX 136 cu 2 acumulatori litiu-ion de 8,0 Ah ProCORE18V, apărătoare
| |
| 2 x acumulatori ProCORE18V 8.0Ah 1 600 A01 6GK | ✓ | |
| Apărătoare de protecţie 1 605 510 365 | ✓ | ✓ |
| Flanşă de prindere număr de piesă de schimb 2 605 703 014 | ✓ | ✓ |
| L-BOXX 136 1 600 A01 2G0 | ✓ | ✓ |
| Mâner suplimentar cu amortizor de vibraţii Vibration Control 2 602 025 171 | ✓ | ✓ |
| Piuliţă cu fixare rapidă 2 608 000 684 | ✓ | ✓ |
| Încărcător rapid GAL 18V-160 Professional 1 600 A02 T5G | ✓ |
Informații suplimentare
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Alimentare | acumulator |
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |








