„Nivela optica Bosch GOL 20 D” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Descriere
BOSCH
Detalii tehnice
| Diametru roată (circumferinţă) | 389,1 mm (1,22 m) |
| Valoare de măsurare maximă | 9999.99 m |
| Mâner | pliabil |
| Material | Oţel |
| Precizia de măsurare | ± 5 cm/100 m |
| Greutate | 3,3 kg |
Informații suplimentare
| Greutate | 4 kg |
|---|---|
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Roata de masurare Bosch GWM 40”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Produse din aceeași categorie
-
Detector Bosch GMS 120-27
448,00 lei – 526,00 leiInterval de prețuri: 448,00 lei până la 526,00 leiOpțiuni -
Telemetru cu laser Bosch GLM 50-27 CG
978,00 lei – 1.056,00 leiInterval de prețuri: 978,00 lei până la 1.056,00 leiOpțiuni -
Nivela optica Bosch GOL 32 G
1.053,00 lei – 1.418,00 leiInterval de prețuri: 1.053,00 lei până la 1.418,00 leiOpțiuni -
Camera termica Bosch GTC 600 C
6.829,00 lei – 7.065,00 leiInterval de prețuri: 6.829,00 lei până la 7.065,00 leiOpțiuni









Recenzii
Nu există recenzii până acum.