„Receptor laser Bosch LR 7” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Descriere
BOSCH
Detalii tehnice
| Diodă laser | 650 nm, < 1 mW |
| Domeniu de măsurare, până la | 150,00 m |
| Domeniu de măsurare | 0,08 – 150,00 m |
| Clasa laser | 2 |
| Precizie de măsurare, normal | ± 1,5 mmᵈ |
| Domeniu de măsurare a înclinărilor | 0 – 360° (4 x 90°) |
| Precizie de măsurare (normală) | ± 0,2°ᶜ |
| Timp de măsurare | < 0,5 s |
| Timp de măsurare maxim | 4 s |
| Alimentare curent electric | 1 x acumulator litiu-ion de 3,6 V (3120 mAh) |
| Deconectare automată | 5 min |
| Greutate, aprox. | 0.21 kg |
| Unităţi de măsură | m/cm/mm/ft/inch/ft-inch |
| Număr valori memorate | 50 |
| Protecţie împotriva prafului şi a stropilor de apă | IP 54 |
| Filet stativ | 1/4″ |
| Vizor digital | integrată |
| Transmiterea datelor | Bluetooth™ 4.2 Low Energy |
| Culoare laser | roşie |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Telemetru cu laser Bosch GLM 150-27 C”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Produse din aceeași categorie
-
Nivela optica Bosch GOL 26 G
927,00 lei – 1.296,00 leiInterval de prețuri: 927,00 lei până la 1.296,00 leiOpțiuni










Recenzii
Nu există recenzii până acum.