Descriere
BOSCH
Detalii tehnice
| Diodă laser | 635 nm, < 1 mW |
| Domeniu de măsurare, până la | 50,00 m |
| Domeniu de măsurare | 0,05 – 50,00 m |
| Clasa laser | 2 |
| Precizie de măsurare, normal | ± 1,5 mmᵈ |
| Timp de măsurare | < 0,5 s |
| Timp de măsurare maxim | 4 s |
| Alimentare curent electric | 2 x 1,5 V LR6 (AA) |
| Deconectare automată | 5 min |
| Greutate, aprox. | 0.2 kg |
| Unităţi de măsură | m/cm/mm/ft/inch/ft-inch |
| Număr valori memorate | 10 |
| Protecţie împotriva prafului şi a stropilor de apă | IP 65 |
| Filet stativ | 1/4″ |
| Culoare laser | roşie |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Telemetru cu laser Bosch GLM 50-22”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Produse din aceeași categorie
Camera termica Bosch GTC 600 C
6.829,00 lei – 7.065,00 leiInterval de prețuri: 6.829,00 lei până la 7.065,00 leiOpțiuniNivela optica Bosch GOL 26 G
927,00 lei – 1.296,00 leiInterval de prețuri: 927,00 lei până la 1.296,00 leiOpțiuniTelemetru cu laser Bosch GLM 50-27 CG
978,00 lei – 1.056,00 leiInterval de prețuri: 978,00 lei până la 1.056,00 leiOpțiuni











Recenzii
Nu există recenzii până acum.