„Ciocan rotopercutor Makita HR2470 SDS-PLUS” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Aspirator cu acumulator Bosch UniversalVac 18
282,00 lei – 538,00 leiInterval de prețuri: 282,00 lei până la 538,00 lei
Bosch – Aspiratorul versatil cu acumulator, cu putere mare de aspirare
| Tensiunea acumulatorului | 18,0 V |
| Volum rezervor (brut) | 0.5 l |
| Presiune de ventilaţie max. (turbină) | 9 kPa |
SKU: Nu se aplică
Categorii: Aspiratoare, Scule electrice
Etichete: aspirator, aspirator Bosch, Bosch
Descriere
BOSCH
Date tehnice
| Tensiunea acumulatorului | 18,0 V |
| Compatibilitate acumulator | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Presiune de ventilaţie max. (turbină) | 9 kPa |
| Flux volumic maxim (turbină) | 28 l/s |
| Durată de funcţionare | 2,5 Ah/18 min. |
| Volum rezervor (brut) | 0.5 l |
| Greutatea maşinii cu acumulator | 1,30 kg |
| Subdiviziune categorie de produse | Aspirator cu acumulator |
| Recomandare acumulator | >= 2,5 Ah |
| Dimensiuni sculă (L x l x Î) | 384 x 211 x 149 mm |
| Greutate incl. ambalaj | 1,70 kg |
| Nivel de zgomot | Nivelul de zgomot evaluat A al sculei electrice este în mod normal de: nivel presiune sonoră dB(A); nivel putere sonoră dB(A). Incertitudine K= dB. |
| Dimensiuni ambalaj (lungime) | 384 mm |
| Dimensiuni ambalaj (lăţime) | 211 mm |
| Dimensiuni ambalaj (înălţime) | 149 mm |
| Dimensiuni ambalaj (L x l x Î) | 384 x 211 x 149 mm |
Funcții
| 18 V | ✓ |
| Tehnologia acumulatorilor litiu-ion | ✓ |
Informații suplimentare
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Alimentare curte | acumulator |
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
| Pachet | 1 x acumulator PBA 18V 2.5Ah + Încărcător AL 1830 CV, Fără acumulator + fără încărcător |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Aspirator cu acumulator Bosch UniversalVac 18”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.