„Telemetru cu laser Bosch GLM 50-25 G” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Descriere
BOSCH
Beneficii pentru utilizatori
- Ideală pentru şantiere dificile datorită protecţiei împotriva prafului, a apei şi a altor lichide
Detalii tehnice
| Greutate, aprox. | 0,190 kg |
| Adecvat pentru | GLL 18V-120-33 CG |
| Dimensiuni sculă (lăţime) | 76 mm |
| Dimensiuni sculă (lungime) | 117 mm |
| Dimensiuni sculă (înălţime) | 47 mm |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Brand | Bosch |
| Garanție | 3 ani |
| Garanție comercială | 3 ani |
Fii primul care adaugi o recenzie la „Accesoriu Bosch BA 18-C”
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Produse din aceeași categorie
-
Nivela optica Bosch GOL 32 G
1.053,00 lei – 1.418,00 leiInterval de prețuri: 1.053,00 lei până la 1.418,00 leiOpțiuni








Recenzii
Nu există recenzii până acum.